محل تبلیغات شما

آیا خرید آنلاین به ضرر مجتمع های تجاری است یا خیر؟ آیا فروشگاه ها برای خود سایت های خرید آنلاین ایجاد کنند، باعث خواهد شد تا فروش آنها کاهش یابد؟ این سوالی است که امروز در ایران همه مدیران مجتمع های تجاری چه تازه وارد چه قدیمی در ذهن خود دارند.

همه آنها از شرکت های IT و تبلیغاتی می پرسند که چه کاری می توانیم در زمینه افزایش پاخور مجتمع تجاریمان انجام دهیم. جوابی که امروزه همه شرکت های IT می زنند این است که کاری ندارد ما برایتان سایت و اپلیکیشن اختصاصی خواهیم زد تا شما به راحتی بتوانید محصولات خود را به رخ مشتری کشیده و باعث افزایش فروش برای مجتمع تجاریتان و افزایش پاخور برای آن شوید.

الان سوالی که در ذهن می آید این است که آیا بصورت جد سایت و اپلیکیشن باعث افزایش پاخور در مجتمع تجاری می شود؟

آیا مخاطب مجتمع های تجاری می تواند نام این همه سایت را در ذهن خود نگه دارد؟

آیا مخاطب می تواند اپلیکیشن های تمامی مجتمع های تجاری را نصب کرده و از همه آنها بصورت یکسان استفاده کند؟

در حالیکه با نصب یک اپلیکیشن همانند اینستاگرام مخاطب می تواند به تمامی تخفیف ها و جشنواره های مجتمع های تجاری دست پیدا کرده و بر اساس سلیقه هر برند انتخاب خود را انجام دهد.

و این درحالتی است که تمامی برند ها مبالغ بالایی را برای تبلیغات خود در اینستاگرام انجام می دهند.

شما به این صورت تصور کنید که تمامی برند ها تبلیغات خود را برای یک فضا انجام می دهند! حال شما کدام اپلیکیشن مختص یک مجتمع را می توانید بیابید که بتواند با همچین غولی رقابت کند؟

جواب این مشکل چیست؟

حال میخواهم به سراغ بخش اصلی متن برویم که آیا فروشگاه آنلاین می تواند کمک به مجتمع تجاری حساب شده و رضایت خریداران را به مقدار قابل توجهی بالا ببرد؟

هر مجتمع می تواند توسط ایجاد یک اپلیکیشن و یا یک سایت و پشتیبانی هر روزه و منظم آن مجتمع تجاری خود را به تک تک خانه ها منتقل کند! یعنی مجتمع تجاری شما دیگر محیطی فیزیکی نیست بلکه به راحتی می تواند سینه به سینه چرخیده و تبلیغات ناخودآگاه برای شما توسط فردی که جنبه تبلیغاتی برای خود نگرفته است انجام شود.

شما می توانید محیطی هدفمند را برای مخاطبین مجتمع تجاری ایجاد کرده و باعث شوید مشتری فقط دنبال چیزی که می خواهد برود.

همان موردی که اینستاگرام در خود ندارد. امروز مردم به خاطر کمی زمان این امکان را ندارند که همه برند ها را دنبال کنند، پس بنابراین شما می توانید به راحتی توسط ایجاد محیطی هدفمند مخاطبین را سمت خود کشیده و توسط خبر نامه ها و .

مخاطبین را بر اساس علاقمندی خود دسته بندی کرده و آنها را سمت خود بکشانید.

این برای شما دیتایی عظیم بشمار می رود که توسط آن می توانید به هر چیزی که می خواهید دست پیدا کنید.

نوشته شده توسط نیما ترابی

اگر مراسمی برای کودک دارید با وجود این دیتا شما می دانید که چه کسی مخاطب شما حساب شده و فقط برای آن هزینه خواهید کرد!

این مورد که در سایت ALLWTC برای مجتمع های تجاری نوشته شده است تا کنون برای هیچ مجتمع تجاری گفته نشده و یا حداقل اجرایی نشده است!

موردی که طلا برای مجتمنع تجاری به حساب می آید زیرا توسط آن هزینه های تبلیغاتی کاهش یافته و مجتمع های تجاری و فروشگاه های زیر مجموعه آن دیگر نیازی نیست هزینه های زیادی برای محیط هایی کنند که پایداری آنها مشخص نیست.

سوالی که از سایت ALLWTC به کرّار پرسیده می شود این است که اگر من به عنوان یک فروشگاه زیر مجموعه مجتمع تجاری رفته و در سایت مجتمع فعالیت کنم در این صورت فعالیت های من پس از اتمام قرارداد من با مجتمع چه خواهد شد؟

و چه کسی از این مورد نفع خواهد برد در صورتیکه من دیگر در مجتمع تجاری مورد نظر نیستم و تمامی فعالیت های من در صفر ضرب خواهد شد!

شما می توانید برای حل این مورد برای خود یک دامنه ایجاد کرده و صفحه مربوط به خود را فقط مختص و زیر مجموعه آن دامنه بزنید و یا می توانید به راحتی با مجتمع تجاری قرارداد بسته و صفحه مورد نظر را تا یک سال به صفحه دیگر پس از جداییتان با آن مجتمع منتقل نمایید.

به همین راحتی شما تا زمانی که در فضای آنلاین خواهید بود می توانید برای خود دیتایی مفید و به اصطلاح تمیز را برای خود داشته و از آن برای تبلیغات استفاده نمایید.

مزیتی که تبلیغات در این محیط ها برای شما خواهد داشت این است که مختص شما و برند شما خواهد بود و شما برای جای دیگر تبلیغات نخواهید کرد و در این صورت تبلیغات سایر برند ها نیز بر فروش شما تاثیر گذار خواهد بود و پول شما همانند پولی برای پس انداز برایتان نقش آفرینی خواهد کرد و چند برابر آن توسط برندهای دیگر به شما بر خواهد گشت. موضوعی که مجتمع های تجاری بر اساس آن پیاده سازی شده اند.

گروه AllWTCدر مقاله بعدی در خصوص عنوان زیر مقاله خود را پیاده سازی خواهد کرد:

آیا افزایش خرید آنلاین باعث بی اهمیتی فروش برای فروشنده در مجتمع های تجاری می شود؟

ادامه مطلب

مجتمع های تجاری

اعتماد کلید طلایی برای افزایش فروش و پاخور در مجتمع های تجاری

افزایش امنیت در مجتمع های تجاری

آیا مجتمع های تجاری باعث تخریب بازار سنتی می شوند؟

های ,مجتمع ,ها ,تجاری ,سایت ,یک ,می توانید ,است که ,برای خود ,کرده و ,خود را

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شادی و نشاط در مدرسه، محیط امن آموزش وبلاگ گروه عربی شهرستان بندرگز